Dutch Open Shinkyokushin Karate 2014


2 Februari werden in Gorredijk de Open Nederlandse kampioenschappen Shinkyokushin karate gehouden. Alle leeftijd- en wedstrijdcategoriën kwamen aan bod op deze dag; van jong tot oud, kata en kumite, mannen en vrouwen, nationaal en internationaal.
Het was een lange dag waar 156 Kumite deelnemers en 50 Kata deelnemers uit 7 landen (Zweden, België, Duitsland, Hongarije, Zwitserland, Polen en Nederland) het publiek lieten watertanden van de getoonde ShinKyokushin spirit.

Uitslagen Dutch Open 2014:


MALE -70KG:
1 S.Chervenkov WKO Sweden
2 E.Hagge WKO Poland
3 E.Magnusson WKO Sweden

MALE-80KG:
1 M. de Bont WKO Netherlands
2 S.Erikson WKO Sweden
3 O.Bertilsson WKO Sweden

MALE +80KG:
1 S.Braun Kyokushin-kan Germany
2 J. van Beek IFK Netherlands
3 W.Leonhardt IBK Bluming Germany

FEMALE -65KG:
1 C.Wallin WKO Sweden
2 J.de Borger Kyokushin Union Belgium
3 M.Papa WKO Netherlands

FEMALE +65KG:
1 A.Kaliciak WKO Poland
2 A.Brzezicka WKO Poland
3 S.Larsson WKO Sweden

KATA NSKO:
1 Mitchel de Bont Musashi Raamsdonksveer
2 Denise Silva Dono Kyocho Delfzijl
3 Michael Estridge Kyocho Delfzijl

KATA(only WKO ShinKyokushin)
-12 YEAR:

1 Sido de Haan- Netherlands
2 Collin Boers Netherlands
3 Celina Ritzema Netherlands

-15 YEAR:
1 Thom Bleker Netherlands
2 Kaylee de Kreij Netherlands
3 Jixi Toth Netherlands

-18 YEAR:
1 Paulina Zmuda Poland
2 Shanty Jacobs Belgium
3 Tamas Retfalvi Hungary

KATA MALE INTERNATIONAL
1 Mateusz Golomb Poland
2 Mitchel de Bont Netherlands
3 Andreas Tampe Sweden

KATA FEMALE INTERNATIONAL:
1 Aleksandra Bukowa Poland
2 Anna Kolasinska Poland
3 Alicia Edin - Sweden

KUMITE DUTCH KYU
-70 KG:

1 V.Karvink WKO
2 R.Dellink WKO
3 M.Khateb - WKO

-80 KG:
1 F.Munoz KWF
2 E.Ansink WKO
3 M.v Dalen Kyokushin

+80 KG:
1 D. ter Bruggen WKO
2 S.Wentink WKO
3 F.Heerdink - KWF


KUMITE POULES JUNIORS -18 YEARS
1 J.Li WKO Netherlands / 2 S.de Haan WKO Netherlands / 3 L.van Not WKO Netherlands
1 S.van Damme IFK NL / 2 J.Toth WKO Netherlands / 3 C.Ritzema WKO Netherlands
1 N.Chrzanowsko WKO Poland / 2 K.de Kreij WKO Netherlands / 3 J.Arnold Ashihara Netherlands
1 M.Poiesz WKO Netherlands / 2 P.Mol WKO Netherlands / 3 S.Ballering WKO Netherlands
1 A.Bakker WKO Netherlands / 2 T.Mulder WKO Netherlands / 3 R.van Oijen WKO Netherlands
1 T.Bleker WKO Netherlands / 2 K.Gerritse WKO Netherlands / 3 S.Kosse WKO Netherlands
1 C.Paulssen IBK Bluming NL / 2 M.Spoor WKO Netherlands / 3 S.Jacobs WKO Belgium
1 L.vd Zee WKO Netherlands / 2 J.Hommes WKO Netherlands / 3 E.vd Paard WKO Netherlands
1 N.Roorda WKO Netherlands / 2 C.Minnebeuker WKO Netherlands 3 I.Smirnow IBK Bluming Germany
1 M.Kopij WKO Poland / 2 R.Hartgers WKO Netherlands / 3 S.Bril WKO Netherlands
1 A.Fabijan WKO Poland / 2 J.Brinkerhof WKO Netherlands 3 A.Kaiser Kyokushin-Kan Germany
1 Y.Staal WKO Netherlands / 2 A.Bongers KWF Netherlands / 3 Q.Tytens WKO Belgium
1 J.Jagersma WKO NL / 2 J.Star WKO Netherlands / 3 R.Stalder Kyokushin Union Swi
1 S.Odolphie Kyokushin NL / 2 L.Ordelman WKO Netherlands / 3 T.vd Hout Kyokushin NL
1 Z.Samizade WKO Sweden / 2 D.Ditiecher WKO Netherlands / 3 S.Blankers WKO Netherlands
1 J.Krzywosz WKO Poland / 2 M.Kruyt WKO Netherlands / 3 U.Plantenga WKO Netherlands
1 S.Davelaar WKO NL / 2 A.Roorda WKO Netherlands / 3 G.Saber WKO Netherlands
1 C.Heuer IKO Kyo Germany / 2 J.Elshof KWF Netherlands / 3 H.Wilborts IFK Netherlands
1 S.Hattinger WKO NL / 2 M.Hommerson WKO Netherlands / 3 K.Poiesz WKO Netherlands
1 M.Nienczyk WKO Poland / 2 G.Wasielewski WKO Poland



Best fighter trophy:
Boys -18 year: I.Smirnow IBK Bluming Germany
Girls -18 year: S.Davelaar WKO Netherlands
Female : A.Kaliciak WKO Poland
Male : M.de Bont WKO Netherland