Open Noord Nederlandse Kampioenschappen 2013

Zondag 17 februari werd in Gorredijk het Open noord Nederlands kampioenschap (Shin)Kyokushin karate gehouden voor jeugd, junioren & senioren.

Sensei Richard von Mansfeldt kan terug kijken op een geslaagd toernooi waar 125 deelnemers uit binnen- en buitenland van 24 scholen (waarvan 8 NSKO scholen) en 6 full-contact karate bonden de harde, maar faire strijd met elkaar aangingen.

In februari 2014 staat er in februari weer een ONNK gepland.

 

 

Uitslagen:
KATA T/M 17 JAAR Kata -12 jaar
Jixi Toth - Kyocho Delfzijl
Sherilyn v Damme - Renshu Oosterhout
Rosanne v Dijken - Kyocho Delfzijl

Kata -15 jaar
Robin Reijpert - Musashi Raamsdonksveer
Lauren v/d Zee - Iryoku Leeuwarden
Kaylee de Kreij - Omegasport Dordrecht

Kata -18 jaar
Willemien Houtsma - Iryoku Leeuwarden
Arrabella Roorda - Iryoku Leeuwarden
Thijs v Ooy - Vergeer Woerden

KUMITE T/M 17 JAAR
Poule A
Bas Karmans - Hikari Bergen op Zoom
Sam Hattinger - Musashi Raamsdonksveer
Pieter Nicolai - Kyokushin Gym-Drachten

Poule B
Diemo Jelsma - Kyokushin Ijlst
Julian Jeremiasse - Ashigaru Steenbergen
Sido de Haan - Iryoku Leeuwarden

Poule C
Sidney Kosse - Kyocho Delfzijl
Thor v/d Doe - Vergeer Woerden
Hendrik Roo - Iryoku Leeuwarden

Poule D
Chris Minnebreuker - Omegasport Dordrecht
Rick Adema - Kyokushin Ijlst
Dave Kientz - Kurai Wadinxveen

Poule E
Sherlyn v Damme - Renshu Oosterhout
Rixt v/d Laan - Kyokushin Gym-Drachten
Jixi Toth - Kyocho Delfzijl

Poule F
Victor Gomez - Thomas Vlaardingen
Winston Mars - Mushin Dokkum
Menno Rentes - Kiyozumi Middelharnis

Poule G
Lauren v/d Zee - Iryoku Leeuwarden
Esmee v/d Paard - Kyocho Delfzijl
Kaylee de Kreij - Omegasport Dordrecht

Poule H
Jan Nicolai - Kyokushin Gym-Drachten
Nando Piree - Ashigaru Steenbergen
Max de Boer - Kyokushin Ijlst

Poule J
Jesse Swart - Iryoku Leeuwarden
Thimo Weijts - Hikari Bergen op Zoom
Terre Jagersma - Kyokushin Gum-Drachten

Poule K
Otbert Offerman - Thomas Vlaardingen
Nick Hoekstra - Kyokushin Gym-Drachten
Dustin Hoekwater - Iryoku Leeuwarden

Poule L
Melissa Papa - Iryoku Leeuwarden
Imken Heuer - Kyokushin Wedel / Duitsland
Arrabella Roorda - Iryoku Leeuwarden

Poule M
Jari Buijnink - Thomas Vlaardingen
Jeremy Kremers - Kazoku Rotterdam
Thijs v Ooy - Vergeer Woerden

Poule N
Deron Ditiecher - Omegasport
Dordrecht Chesron Schot - Omegasport Dordrecht
Sjoerd Odolphie - Kyokushin Ijlst

Poule O
Mark v/d Heuvel - Kyokushin Ijlst
Job Star - Jim Verkaik -
Garyu Haastrecht

Poule P
Jelle v/d Stelt - Thomas Vlaardingen
Olav Post - Kurai Wadinxveen
Jerryn Jagersma - Kyokushin Gym-Drachten

Poule Q
Dylan Will - Thomas Vlaardingen
Reinold Nooitgedacht - Kyokushin Ijlst
Nicander Roorda - Iryoku Leeuwarden

KATA T/M 3E KYU 18+
Stacey Schenk - Omegasport Dordrecht
Kelly Schenk - Omegasport Dordrecht
Julian Mikolajczyk - Kyokushin Gym-Drachten

KATA BRUIN/ZWART 18+
Mitchel de Bont - Musashi Raamsdonksveer
Rico Scheffers - Kazoku Rotterdam
Nico Schewe - Omegasport Dordrecht

KUMITE -75 KG T/M 3E KYU 18+
Julian Mikolajczyk - Kyokushin Gym-Drachten
Michael Khateb - Kyokushin Gym-Drachten
Luis Ferreras - Mushin Dokkum

KUMITE +75 KG T/M 3E KYU 18+
Robbert Vliet - Omegasport Dordrecht
Milo Soumokil - Elsomo Marum
Anton Terpstra - Kyokushin Gym-Drachten

KUMITE -75 KG INTERNATIONAAL 18+
Frederik Texeira - Thomas Vlaardingen
Stephen Tousain - Thomas Vlaardingen
Michael Estridge - Kyocho Delfzijl

KUMITE -85 KG INTERNATIONAAL 18+
Sergej Braun - Kyokushin-kan Duitsland
Jurgen Gumprecht - ShinKyokushin Oostenrijk
Auke Vellema - Mushin Dokkum

KUMITE +85 KG INTERNATIONAAL 18+
Peter Eiginger - ShinKyokushin Oostenrijk
Wilhelm Leonhardt - Sicuro Berlijn / Duitsland
Koen Brink - Mas Oyama de Bilt

SPIRITPRIJS
Meisjes: Kaylee de Kreij - Omegasport Dordrecht
Jongens: Bas Karmans - Hikari Bergen op Zoom
Heren kyu graden: Robbert Vliet - Omegasport Dordrecht
Heren Internationaal: Sergej Braun - Kyokushin-kan Duitsland